Kā samazināt svaru bez sportošanas un diētas? NOSVERIES KATRU DIENU! (2. no 10 pārbaudītiem veidiem)

sieviete uz svariem

Četru gadu ilgā pētījumā, kurā piedalījās 875 dalībnieki, tika konstatēts, ka tie dalībnieki, kuri izmantoja viedos svarus bija zaudējuši visvairāk kilogramus. Pētījums arī parādīja, ka 40% no zaudētajiem kilogramiem atgriezās jau 1 gada laikā, un gandrīz visi 100% bija atgriezušies – pēc 5 gadiem.

Kā noturēt vēlamo svaru ilgtermiņā?

Lai ne tikai samazinātu, bet arī saglabātu vēlamo svaru ilgtermiņā, visefektīvākais veids ir katru dienu nosvērties un piefiksēt rezultātu, secināts citā pētījumā, kurā 162 dalībniekiem tika noteikts mērķis zaudēt 10% no sava svara. Puse no dalībniekiem ik dienu nosvērās, piefiksēja savus rezultātus un sekoja rezultātu izmaiņām,  bet otra puse to nedarīja. Abas grupas zaudēja 5% no svara viena gada laikā,  BET tikai tā grupa, kuras dalībnieki katru dienu nosvērās un pierakstīja savu rezultātus, saglabāja jauniegūto svaru arī otrajā gadā.

Ko tu vari darīt?

Lai iegūtu vislabāko rezultātu:

1. Solis. Iegādājies viedos svarus (ķermeņa struktūras mērītājs), kas sniedz plašu informāciju par ķermeni – svaru, procentuālo tauku daudzumu, iekšējo tauku daudzumu, muskuļu masu, ķermeņa masas indeksu (ĶMI) un miera stāvokļa vielmaiņu. Viedie svari ir nenovērtējams palīgs, ja vēlies veselīgi notievēt. Tos regulāri lietojot, tas aprēķinās un reģistrēs, kā mainīsies tavs ķermenis, un kontrolēs, lai tu nezaudē muskuļus, kad mēģini zaudēt taukus.

2. Solis. Katru dienu nosveries un pieraksti rezultātu. Lai varētu sekot, kā samazinās tavs svars pa dienām, nedēļām, mēnešiem, gadiem, un lai noturētu sasniegto vēlamo svaru ilgtermiņā, piefiksē savu rezultātu savā kontā sadaļā MĒRĪJUMI www.maniveselibasdati.lv

Kā samazināt svaru bez sportošanas un diētas – 3 no 10 pārbaudītiem veidiem