Biežāk uzdotie jautājumi

Kā nomainīt e-pastu?

Savu e-pastu vari nomainīt pirms ienākšanas maniveselibasdati.lv sistēmā. Spied uz pogas “Pieslēgties”, atvērsies autorizācijas logs, kurā spied uz saites “Aizmirsi paroli /nomainīt e-pastu”

Ko darīt, ja aizmirsu paroli?

Ja mēģinot autorizēties sistēmā, secini, ka esi aizmirsis(-usi) savu paroli, spied uz saites “Aizmirsi paroli /nomainīt e-pastu” Tev būs nepieciešams no jauna autentifcēties ar internetbanku un pēc tam tu varēsi nomainīt savu paroli. Ja vēlēsies, varēsi nomainīt arī savu e-pastu.

Kā nomainīt paroli?

Ja vēlies nomainīt savu paroli, ieej savā veselības datu kontā, nospied uz komandkarti (trīs punktiņi) augšējā labajā stūrī, blakus tavam profilam, un izvēlies “Paroles maiņa”

Kā nomainīt uzvārdu?

Ja tev ir mainījies uzvārds, to varēsi nomainīt autentificējoties ar internetbankas starpniecību.
1.solis. Tev ir jābūt reģistrētam(-tai) bankas datu bāzē ar jauno uzvārdu. Tiklīdz tas būs izdarīts, tu varēsi nomainīt savu uzvārdu sistēmā maniveselibasdati.lv
2.solis. Ienāc www.maniveselibasdati.lv un nospied uz pogas “Reģistrēties”. Neuztraucies, Tev netiks izveidots jauns veselības datu konts! Tev tikai būs nepieciešams no jauna autentifcēties ar internetbanku, un automātiski tiks nomainīts tavs uzvārds. Ja vēlēsies, varēsi nomainīt arī savu e-pastu.

Kā attālināti parādīt savus datus ārstam?

maniveselibasdati.lv sniedz tev iespēju drošā vidē, attālināti kopīgot ar ārstu savus analīžu rezultātus, paškontroles mērījumus vai citu veselības informāciju. Ierakstu kopīgošana ļaus šai personai skatīties tavus datus atkarībā no piekļuves līmeņa, kādu tai piešķirsi.
Ienāc savā kontā, izvēlies sadaļu “Kopīgošana” un uzaicini konkrēto personu, lai dalītos ar saviem medicīniskajiem datiem.