Par mums

Future Medicine Group ir strauji augošs veselības nozares informāciju tehnoloģijas uzņēmums, kas dibināts 2008. gadā, lai nodrošinātu web-tehnoloģiskos risinājumus medicīnisko ierakstu elektroniskai apstrādei, uzturēšanai, pārsūtīšanai, arhivēšanai, glabāšanai un piekļuvei tiešsaistē. Uzņēmums bija pirmais Latvijā, kurš ieviesa fiziskās personas medicīnisko datu elektroniskās glabāšanas sistēmu.

Attīstoties, 2018. gadā tika izveidota veselības veicināšanas platforma maniveselibasdati.lv, kuras mērķis ir palīdzēt ikvienam cilvēkam preventīvi rūpēties par savu veselību – sniedzot tehnoloģiskus risinājumus savu veselības datu elektroniskai pārvaldīšanai, skaidrojot prevencijas ietekmi uz veselību un iedvesmojot veselīgam dzīvesveidam.

Paplašinot uzņēmuma darbību, 2022. gadā Future Medicine Group kļuva par ārstniecības iestādi, kuras ģimenes ārsti sniedz attālinātas konsultācijas – skaidrojot analīžu rezultātus pacientiem un sniedzot rekomendācijas par vēlamo turpmāko darbību, kas piešķir mūsu pakalpojumam papildu pievienoto vērtību.

Lai palīdzētu cilvēkiem orientēties plašajā veselības un veselīga dzīvesveida produktu klāstā, 2022. gada tika izveidots veselības un veselīga dzīvesveida veikals,  piedāvājot tikai drošus un pārbaudītus produktus, ko iesaka ārsti un dermatologi.

 

Mūsu vērtības – inovācijas, kvalitāte, uzticamība

Mēs ticam, ka varam padarīt Latvijas sabiedrību veselāku. Veselīgs dzīves veids, katra cilvēka veselības pratība un prevencija, ietekmē ikviena veselību un labsajūtu. Pārliecība par prevencijas ietekmi uz ikviena cilvēka veselību un sabiedrības veselību kopumā, mūs iedvesmo it visā, ko mēs darām.

Mūsu vīzija

Veidot veselāku sabiedrību, kas dzīvo saskaņā ar veselīga dzīvesveida principiem un preventīvi rūpējas par savu veselību.