Zinātniski apstiprināts: LYL sunD3 ir efektīvākais D vitamīna sprejs Latvijā ar pierādītu augstāko iedarbības efektivitāti.

LYL sunD3 zinātnieki

Latvijas Universitātes zinātnieku komanda veica vērienīgu pētījumu, kura mērķi bija noteikt kopējā D vitamīna uzsūkšanās efektivitāti organismā 30 dienu ilgā lietošanas periodā, un izvērtēt pašmāju farmācijas zīmola LYL love your life™ produkta LYL sunD3 spēju efektīvi īsā lietošanas periodā paaugstināt kopējā D vitamīna līmeni cilvēkiem ar nepietiekamu un vidēji smagas pakāpes D vitamīna deficītu (10-29.9 ng/ml).

Nav noslēpums, ka D vitamīna trūkums mūsu organismā ir plaši izplatīta problēma ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Vēl jo aktuālāka šī statistika kļuva jaunā koronavīrusa izraisītās infekcijas Covid-19 gaismā. D vitamīns ne tikai palīdz uzturēt kaulu veselību, bet arī ietekmē imūnsistēmas darbību. Līdz ar to pasaules zinātnieki aktīvi ķērās pie hipotēzes, vai D vitamīns varētu būt preventīvs sargs cīņā pret Covid-19, un skaidroja saistību starp zemu vidējo D vitamīna līmeni un augstāku saslimstību un mirstības rādītājiem.

2020.gada aprīlī veikta pētījuma pārskatā (Nutrients, 2020; 12: 998) minēts, ka ieteicamā D3 vitamīna dienas deva riska grupā esošajiem ir 10 000 SV dienā, pārējiem – 5000 SV pirmo divu nedēļu laikā, D3 vitamīna lietošanas kursu uzsākot, un 2000 SV katru dienu, turpinot vitamīnu lietot profilaktiski. Šajā pārskatā minēts, ka ideālā variantā D vitamīna līmenis asinīs ir 60 – 80 ng/ml.

PĀRLIECINOŠI REZULTĀTI

Randomizētā, placebo kontrolētā, neatkarīgā pētījumā piedalījās 111 dalībnieki. Trīsdesmit dienu garumā pētījuma dalībnieki, sadalīti trīs grupās, uzņēma LYLsunD3 un placebo produktus. Pētījumam sākoties un beidzoties katram dalībniekam tika fiksēts kopējā D vitamīna jeb 25(OH)D līmenis asinīs.

Pētījuma rezultāti uzrādīja pārliecinoši labus datus – LYL sunD3 LYLmicro™ spreja formā spēj paaugstināt D3 vitamīna līmeni asinīs vidēji par 132% tikai 30 dienu laikā.

  • 92% pētījuma dalībniekiem pēc 30 dienu ilgas LYL sunD3 lietošanas tika novērots kopējā D vitamīna līmeņa pieaugums. Ja pētījuma sākumā dalībniekiem D vitamīna rādītājs bija vidēji 21,76 ng/ml, tad pētījuma beigās rādītājs sasniedza jau 45,73 ng/ml.
  • Vislabākos rezultātus uzrādīja tie pētījuma dalībnieki, kuriem bija izteikts D3 vitamīna deficīts (<10-19,9 ng/ml) – viņu 25(OH)D līmenis asinīs pacēlās pat par 197%.

LYLsunD3 ātrā uzsūkšanās un efektīvā iedarbība ir izskaidrojama ar patentēto mirkoemulsijas LYLmicro™ bāzi. Vitamīns, iepūsts zem mēles vai vaiga iekšpusē, mikropilienu veidā caur mutes gļotādu nokļūst asinsritē. Turklāt vitamīna uzņemšanā tiek apiets kuņģa-zarnu trakts.

Tāpat pētnieku uzmanība tika veltīta D3 vitamīna spreja formām. Arī šajos mērījumos kā absolūts līderis sevi pierādīja LYLsunD3 LYLmicro™, kas trijos dažādos uzsūkšanās laika periodos (30 minūtes, 3 stundas un 16 stundas pēc izsmidzināšanas) uzrādīja pārākumu un neapstrīdami labākos dotumus, salīdzinot ar D3 vitamīna sprejiem uz eļļas un ūdens bāzēm.

Plašāka informācija par pētījumu: http://lyl-sund3.com/lv/research/

LYL sunD3

LĪDERIS TIRGŪ

Apkopojot pētījumā pierādīto un publiski pieejamo informāciju, LYL sunD3 ir atzīts kā efektīvākais D3 vitamīns ar augstāko pierādīto iedarbības efektivitāti starp pieejamiem līdzīgiem D3 vitamīna produktiem tirgū.

LYL sunD3 ir dabiskas izcelsmes D3 vitamīns izsmidzināmas mikroemulsijas LYLmicro™ formā, bagātināts ar apelsīnu garšu un dabisku saldinātāju – ksilītu, kas kalpo mutes un zobu veselībai. Spreja flakons ir ērti un paredzēti līdz 125 lietošanas reizēm jeb 4 lietošanas mēnešiem.

Lai  novērstu D vitamīna deficītu vai nepietiekamību – LYL sunD3, PROFESSIONAL, 4000SV Lietošana: pieaugušajiem – 2 spreja pūtieni dienā, pēc ēdienreizes, zem mēles vai vaiga iekšpusē. Piemērots lietošanai arī bērniem no 11 gadu vecuma, pēc ārsta norādījumiem. Rekomendējam pirms lietošanas spreju sakratīt.

Lai uzturētu optimālu D vitamīna līmeni organismā LYL sunD3, 2000SV
Lietošana: pieaugušajiem – 1 spreja pūtiens dienā, pēc ēdienreizes, zem mēles vai vaiga iekšpusē. Rekomendējam pirms lietošanas spreju sakratīt.

Lai uzturētu optimālu D vitamīna līmeni bērnam no 1 gada vecumaLYL sunD3 KID, 600SV
Lietošana: 1 spreja pūtiens dienā, pēc ēdienreizes, zem mēles vai vaiga iekšpusē. Rekomendējam pirms lietošanas spreju sakratīt.

NOSAKI SAVU D VITAMĪNA LĪMENI

Vismaz vienu reizi gadā tiek rekomendēts laboratoriski noskaidrot vitamīna 25(OH)D līmeni organismā.
kritisks D vitamīna deficīts ir tad, ja tā līmenis ir mazāks par 10 ng/ml;
nepietiekams D vitamīna līmenis ir no 10 – 30 ng/ml;
optimāls D vitamīna līmenis ir no 30 – 100 ng/ml.

NĀKAMAIS SOLIS

Apsveicami, ja analīzes liecina, ka vitamīna daudzums asinīs ir normas robežās. Tavs tālākais uzdevums ir šo līmeni uzturēt, regulāri uzņemot D vitamīna dienas devu.

Gadījumā, ja analīzes liecina par nepietiekamību, vai pat nopietnāk, par deficītu, aicinām izvērtēt iespējas, kā uzņemt lielāku D vitamīna devu līdz brīdim, kad sasniedz optimālo normu.

Ja pieņem lēmumu uzlabot savu D vitamīna līmeni ar augstas efektivitātes un iedarbības pierādītu LYL sunD3, vari sekot šai tabulai – atbilstoši pašreizējam vitamīna līmenim (ng/ml), tabulā izvēlies mērķi (ng/ml), un redzēsi, cik vidēji dienas Tev ir nepieciešamas, lietojot konkrētu LYL sunD3 devu.

ieteicamā D vitamīna lietošanas normas

Sadarbībā ar: LYL love your life®
Publicitātes foto

Lasi par: