Padomi un inovācijas tavai veselībai

Kā noskaidrot, vai tavs vairogdziedzeris strādā pareizi?

Nogurums, miegainība, pieņemšanās svarā, trausli mati, salīgums – tie ir tikai daži no simptomiem, kas var liecināt par nepietiekamu vairogdziedzera darbību. Kā noskaidrot, vai tavs vairogdziedzeris strādā pareizi, iesaka endokrinoloģe, P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Endokrinoloģijas centra ambulatorās nodaļas vadītāja Una Gailiša.
Lasīt vairāk

Skriešana. 7 soļi pirms dalības skriešanas pasākumā

Lai skriešanas pasākums nebeigtos ar sāpēm un sabojātu vasaru, kas jāpavada pie fizioterapeita, dziedējot traumu, speciālistu ieteikumus vajadzētu uzklausīt un ievērot pirms doties trasē. Ar ko sākt, iesaka Raivja Aršauska veselības centra fizioterapeits un treneris Raivis Aršauskis.
Lasīt vairāk

Kas bērzu sulās labs?

Pavasarī ir vairākas nedēļas, kad katru dienu ierastā ūdens vietā tev ir iespēja izdzert tikpat lielu daudzumu atsvaidzinošas un veselīgas koku sulas. Tikai nevajag pārspīlēt, pietiks ar 1,5-2 litriem dienā, atzīst uztura speciāliste Liene Sondore.
Lasīt vairāk

5 padomi ķermeņa ādas kopšanai

Āda ir vislielākais orgāns un viss, ko uz tās klājam, nonāk organismā. Dermatoloģe dr. med. Elga Sidhoma iesaka rūpīgi izvēlēties mazgāšanās un kopjošo ķermeņa kosmētiku, skatīties, lai līdzekļi nesatur parabēnus, krāsvielas un citas organismam kaitīgas vielas.
Lasīt vairāk

9 ieradumi veselīgam holesterīna līmenim

Pirms doties pie ārsta, lai saņemtu zāles “Kas sakārtos visu”, ņem vērā, ka veselības aprūpes speciālisti iesaka cilvēkiem ar nedaudz paaugstinātu holesterīna līmeni līdz 5,3 mmol/L, sākt ar dzīves stila maiņu.
Lasīt vairāk