Matu transplantācija: Plikpaurība nav spriedums – matu transplantācija iespējama gan vīriešiem, gan sievietēm.

matu transplantācija

Mūsu emocionālā pašsajūta ir cieši saistīta ar vizuālo tēlu, tāpēc matu zaudēšana ir īpaši sāpīgs paštēla jautājums gan sievietēm, gan vīriešiem. Matu izkrišanu var izraisīt dažādi faktori – iedzimtība, novecošanās, slimības, reakcija uz medikamentiem un stresu, apdegumi vai rētas. Tāpat matu folikulu zaudēšana var būt saistīta ar ilgstošu kādas zonas izplūkāšanu vai depilāciju, piemēram, uzacu zonā. Lai arī mūsdienās pieejami dažādi maskējošie un ārstnieciskie līdzekļi, to iedarbība ir ierobežota. Viena no mūsdienīgākajām metodēm ar efektīvu rezultātu matu kupluma un pašapziņas atgriešanai ir matu transplantācija. Tās lielākā priekšrocība ir ilglaicīgais rezultāts, kā arī absolūti dabīgais izskats pēc matu pilnīgas ataugšanas.

Risinot ar ārējo izskatu saistītus jautājumus, ļoti svarīga ir uzticamu speciālistu izvēle, kas palīdzēs nonākt pie kvalitatīva un noturīga rezultāta. “Veselības centrs 4” komandu ir papildinājuši Baltijas valstīs vadošie matu transplantācijas speciālisti, garantējot izcilu profesionalitāti un augstvērtīgu ārstēšanas rezultātu.

Apturēt laiku un izlabot defektus

Matu transplantācija jeb pārstādīšana mūsdienās nav sarežģīta vai nepieejama procedūra. Tā ir piemērota, lai atjaunotu matu kuplumu, izkritušo matu līniju, nomaskētu rētas, kā arī koriģētu uzacu un bārdas biezumu un formu.

Transplantācijai tiek izmantoti klienta mati no pakauša daļas, kur tie nav pakļauti izkrišanai un saglabā šo savu īpatnību arī pēc pārstādīšanas citā zonā. Arī uzacu un bārdas transplantācijā pārstādāmie mati tiek ņemti no klienta pakauša zonas – pēc pārstādīšanas tie turpina augt, kļūstot par pilnvērtīgiem uzacu vai bārdas matiņiem.

“Veselības centrs 4” tiek izmantota FUE matu pārstādīšanas metode, kad mati tiek pārstādīti graftu veidā (1-4 matiņu kopums) – šādi tiek nodrošināts dabīgs ataugušo matu kuplums pārstādīšanas zonā. FUE metode ir piemērota ne tikai galvas matu, bet arī uzacu un bārdas matiņu pārstādīšanai.

matu transpantacijas cena

Tas nesāp!

Matu transplantācijas process ir nesāpīgs. Matiņu iegūšana no donorzonas, izmantojot vietējo anestēziju, notiek manuāli vai ar motorizētu iekārtu. Lai arī motorizētā metode ir ātrāka, speciālisti iesaka manuālo graftu iegūšanas veidu, kurš ir mazāk traumatisks un garantē augstu pēc pārstādīšanas ieaugušo graftu skaitu. Latvijā šī efektīvā manuālā metode tiek veikta tikai “Veselības centrs 4”. Iegūtie matiņi tiek pārstādīti, veicot mikroiegriezumus, kuru rētiņas sadzīst un pilnībā izzūd dažu dienu laikā.

Matu pārstādīšanas procedūras ilgums ir atkarīgs no pārstādāmo graftu daudzuma – transplantācijas kursu iespējams sadalīt atsevišķās sesijās. Procedūras laikā klients var netraucēti lasīt, klausīties mūziku vai izmantot mobilo telefonu.

Pirmie rezultāti pēc procedūras redzami jau 4 – 6 mēnešu laikā. Pārstādītie mati pilnībā ataug apmēram gada laikā un vairs neizkrīt.

Diskrēts process – dabīgs rezultāts

Matu transplantācijas pluss ir absolūti dabīgais izskats pēc matu pilnīgas ataugšanas. Šo iemeslu dēļ procedūras sniegtās iespējas pārliecinoša tēla radīšanā izmanto gan sabiedrībā pazīstamas personas, gan izklaides industrijas pārstāvji, sportisti un nozaru līderi.

Risina ne tikai plikpaurību

Lai arī visbiežāk kā matu transplantācijas klientu iztēlojamies pusmūža kungu ar kailu pieri vai galvvidu, realitāte atšķiras. Matu transplantāciju arvien biežāk izmanto gados jauni vīrieši, kuru matu zudumu nosaka iedzimtība, un sievietes, kuras nejūtas komfortabli plāno matu dēļ deniņu reģionā (īpaši pamanāmi, veidojot zirgasti). Turklāt mūsdienu skaistuma tendence – koptais dabīgums, uzsver kuplu, garu, veselīgu matu un bārdas nozīmi.

Īpaši aktuāla šobrīd ir uzacu zonas korekcija – mainoties modes tendencēm, mainījusies arī vēlamā uzacu forma. Šauro, izplūkāto līniju aizstājušas dabīga izskata uzacis, kuras grūti atgūt pašas spēkiem, ja matiņi gadiem ilgi raustīti vai veikts neveiksmīgs permanentais grims.

Uzacu transplantācija cena

Matu transplantācijas cena

Matu transplantācija ir izteikti personalizēta procedūra, kuras cena ir atkarīga no graftu iegūšanas metodes (motorizētā vai manuālā), pārstādāmo graftu skaita un apstrādes laukuma. Aptuvenās izmaksas iespējams uzzināt, nosūtot problēmzonas fotogrāfijas uz e-pastu transplantacija@vc4.lv vēl pirms klātienes tikšanās, vai arī maksas klātienes konsultācijā ar speciālistu.

Fotogrāfiju nosacījumi:
• attālums no fotografētās zonas – izstiepta roka;
• labs apgaismojums, skaidrs fokuss;
• fotogrāfiju rakurss – abi galvas sāni, pakausis, galvas skats no augšas, galvas skats no priekšpuses.

Matu transplantācija un papildinformācija par šo procedūru ir aprakstītas šeit

Kontaktinformācija:

Anti Aging Institute
Baznīcas ielā 18, Rīga
Tālr. 67847718, 25418181
http://www.antiaging.lv