OMRON М7 Intelli IT – viss labākais apvienots vienā aparātā!

original 2
Pēdējā laika pētījumos ir atklāts, ka katrs trešais cilvēks pasaulē, mērot asinsspiedienu mājās apstākļos, pieļauj kļūdas uzliekot asinsspiediena mērīšanas manšeti, kā rezultātā iegūst neprecīzu mērījuma rezultātu. OMRON ir novērsusi šo problēmu.

Japāņu ražotājs Omron piedāvā jaunu, visaugstākās kvalitātes automātisko asinsspiediena mērītāju uz augšdelma OMRON М7 Intelli IT, kas nodrošina nevainojamu precizitāti. Šajā aparātā ir apvienots viss labākais – labākās tehnoloģijas un inovācijas automātisko asinsspiediena mērītāju jomā!

Modelis nodrošina asinsspiediena mērīšanu līdzvērtīgi, kā to veiktu ārsts, ņemot vērā katra lietotāja individuālās īpatnības, ir komplektā ar jaunu, unikālu manšeti, un sniedz iespēju saslēgt asinsspiediena aparātu ar Jūsu mobilo tālruni!

Jauna, unikāla manšete Intelli Wrap:

  • Liela mērīšanas virsma ar 360 grādiem, kas nozīmē, ka mērīšanai nav “aklās zonas”, jo mērījumi tiek veikti uz visas augšdelma virsmas;
  • Ērtāka manšetes uzlikšana, pateicoties manšetes stingrajam rāmim, to ir viegli uzlikt ar vienu roku;
  • Universāls izmērs 22-42 cm, kas nodrošina, ka manšete ir piemērota ikvienam – gan ar vidēju, gan palielinātu rokas izmēru.

OMRON М7 Intelli IT sniedz sekojošas priekšrocības:

1. Inteliģentā vadības tehnoloģija “Intellisense”

Nodrošina asinsspiediena mērīšanu līdzvērtīgi, kā to veic ārsts, ņemot vērā katra lietotāja individuālās īpatnības, un ļaujot Jums izmērīt asinsspiedienu maksimāli ērti, ātri un precīzi. Viena asinsspiediena mērījuma laikā, aparāts veic asinsspiediena mērīšanu divas reizes – kad gaiss tiek iesūknēts manšetē un, kad no tā tiek izsūknēts, kas nodrošina visaugstāko precizitāti, pat ja cilvēkam ir sirds ritma traucējumi (aritmija).

2. Gaismas indikators, kas fiksē, vai manšete ir uzlikta pareizi

Tonometrs ir aprīkots ar manšetes pareizas fiksācijas indikatoru, kas ir grafiska ikona uz aparāta korpusa. Ja manšete ir uzlikta pareizi, ikona mirgos zaļā krāsā, savukārt, ja manšete nav uzlikta pareiza, indikators neiedegsies. Šī funkcija palīdz noteikt nepieciešamo manšetes ciešumu ap roku, vai tā pareizi pieguļ rokai.

3. Kustības indikators

Lai iegūtu pareizu mērījumu rezultātu, asinsspiediena mērīšanas laikā ir nepieciešams mierīgi sēdēt, neveicot nekādas kustības un nerunāt. Šis indikators ir jutīgs pret kustībām mērījuma laikā, un, ja tādas ir, tas norāda, ka mērījums ir jāatkārto, lai iegūtu precīzāku rezultātu.

4. Neregulāra sirdsdarbības (aritmijas) indikators

Ja ierīce mērīšanas laikā konstatē neregulāru sirds ritmu vismaz 2 reizes, displejā blakus mērījumu vērtībām parādās aritmijas indikators.

5. Vidējais asinsspiediena rezultāts

Tonometrs ļauj aprēķināt vidējo rezultātu pēdējo 10 minūšu laikā. Ierīce aprēķina un parāda arī vidējo asinsspiediena rezultātu, kāds ir bijis vienas nedēļas laikā, veicot mērījumus no rīta un vakarā, līdz pat 8 nedēļām diviem dažādiem lietotājiem.

6. Indikators, kurš norāda, vai ir paaugstināts asinsspiediens (krāsains)

Ja asinsspiediena līmenis pārsniedz vienu vai abus indikatorus (SYS / DIA) attiecībā pret normu (135/85 mmHg), indikators mirgo oranžā krāsā. Ja mērījumu vērtības atrodas standarta normas diapazonā, asinsspiediena indikators iedegas zaļā krāsā.

7. Atmiņa, kas uzglabā 100 mērījumus 2 lietotājiem + viesu režīms

Dienas laikā, Jums mainās asinsspiediena rādītāji. OMRON tonometrs ir aprīkots ne tikai ar pietiekošu atmiņas izmēru, bet tas ieraksta arī katra mērījuma datumu un laiku, lai Jūs varētu labāk izsekot asinsspiediena izmaiņām laika gaitā. Šis modelis ļauj kontrolēt asinsspiedienu diviem lietotājiem. Katra lietotāja dati tiek saglabāti divās atsevišķās šūnās, ļaujot konkrētājam lietotājam apskatīt savus asinsspiediena rādītājus jebkurā laikā. Viesu režīms tiek izmantos vienam mērījumam un šī režīmā mērījumu rezultāti netiek saglabāti ierīces atmiņā.

8. Iespēja pieslēgt asinsspiediena mērītāju Jūsu mobilajam tālrunim

Jūsu asinsspiediena dienasgrāmata tagad būs pieejama Jūsu mobilajā telefonā! Izmantojot lietojumprogrammu OMRON CONNECT, kuru bez maksas varat lejupielādēt Android (Play Market) un iOS (App Store), Jūs varēsiet asinsspiediena rezultātus ērti pārnest un uzglabāt Jūsu mobilajā tālruni. Lai uzzinātu vairāk informācijas un saderīgo viedtālruņu sarakstu, apmeklējiet vietni www.omronconnect.com.

Raksts tapis sadarbībā ar OMRON.