Jaunums! e-veselības portāls www.maniveselibasdati.lv

maniveselibasdatiE-veselības portāls www.maniveselibasdati.lv ir gaisā. Tas ir mūsdienīgs rīks, kas sniegs Tev iespēju uzkrāt un pārvaldīt savu medicīnisko informāciju vienuviet, labāk pārraudzīt savu veselības stāvokli un aktīvi iesaistīties savas veselības aprūpē.

Tu varēsi uzkrāt savu medicīnisko informāciju vienuviet – laboratorijas izmeklējumus, izrakstus, slēdzienus, informāciju par vakcinācijām, alerģijām, diagnozēm un piekļūt saviem datiem jebkurā laikā un vietā – mājās, pie ārsta vai pat atrodoties citā valstī.

Analīžu rīks ļaus ielādēt savas analīzes, sekot analīžu rezultātu izmaiņām un pamanot novirzes pievērst ārsta uzmanību.

Mērījumu rīks ļaus ērti pārraudzīt savus veselības mērījumus dinamikā. Sekot asinsspiediena, pulsa, vidukļa apkārtmēra, svara vai temperatūras izmaiņām pa dienām, nedēļām, mēnešiem un gadiem.

Medikamentu rīks sniegs iespēju ērti uzkrāt informāciju par lietotajiem medikamentiem, piemēram, antibiotikām, lai neaizmirstas to nosaukumi un panesamība. Vai atceries kādas antibiotikas lietoji iepriekšējo reizi? Kas palīdzēja, ko nepanesi, kādās devās, cik ilgi… Uzkrājot šo svarīgo informāciju un daloties tajā ar ārstu, iespējams sasniegt labākus ārstēšanās rezultātus, izvairīties no medikamentu nepanesības un zāļu nesaderības.

Kopīgošanas rīks. Ja vēlēsies, varēsi ērti kopīgot savu veselības informāciju- atsevišķus datus vai pat visu veselības vēsturi konsultējoties  ar ārstu klātienē vai attālināti.

….un tas ir tikai sākums.  Mēs turpināsim attīstīt maniveselibasdati.lv un jau drīzumā būs pieejamas jaunas iespējas, kas palīdzēs rūpēties par savu veselību.