Misija: atsvaidzināt ādas izskatu – sejas pīlings mājas apstākļos

Sejas pīlings

«Sejas pīlings» nešaubīgi ir vārds, kas kosmētikas pasaulē ne vien rada sajūsmas pilnas emocijas, bet arī pamatotu piesardzību. Ļoti gribētos to dēvēt par ideālo līdzekli, kas spēj atjaunot ādas dzīvīgumu, samazināt poras, nogludināt ādu un kopumā uzlabot tās izskatu. Tomēr dažkārt arī bail, ka līdzeklis varētu būt tik spēcīgs, ka radīs nevēlamu reakciju uz manas tik temperamentīgās ādas.

Ja šopavasar esi izlēmusi mesties iekšā “pīlingu ūdeņos”, tad noteikti stingri pieturies pie ražotāja norādījumiem un izvēlies augstas kvalitātes līdzekļus, kas piemēroti tieši tam, ko vēlies ieraudzīt pēc kāda laika uz savas ādas. Sejas pīlingus, kas visā pasaulē kļūst arvien populārāki, jāizvēlas no jomas speciālistiem. ISISPHARMA laboratorija bija pirmā, kas deviņdesmito gadu sākumā kosmētikā sāka izmantot augļskābes, tāpēc šīs kompānijas radītā GLYCO-A kosmētisko pīlingu līnija noteikti ir augstākās klases izvēle tavam sejas pīlingu rituālam mājās.

Kā jau līnijas nosaukums vedina domāt, pīlinga līnijā iekļautie līdzekļi galvenokārt satur glikolskābi, kas ādas atjaunošanas jomā ir viena no supersastāvdaļām. Tai ir no AHA skābēm (jeb alfa-hidroksiskābēm) vismazākā molekulas masa, tāpēc tā viegli izkļūst cauri ādas virskārtai un noloba atmirušās ādas šūnas. Tā izceļas ar savu nenoliedzami daudzpusīgo efektivitāti – tā vienlaicīgi iedarbojas uz vairākiem galvenajiem ādas skaistumu nodrošinošiem faktoriem.

MITRINA
– Piesaista ūdens molekulas pirms tās iztvaiko no ādas virskārtas
– Stimulē hialuronskābes veidošanos

IZLĪDZINA
– Balina pigmentācijas plankumus
– Vizuāli izlīdzina ādas toni

EKSFOLIĒ
– Noārda savienojumus starp atmirušajām ādas šūnām: novērš lobīšanos
– Stimulē šūnu atjaunošanos

LĪDZSVARO
– Šķīdina uzkrāto sebumu un novērš izsitumus
– Sašaurina poras
– Novērš jaunu izsitumu veidošanos

NOGLUDINA
– Padara ādas virskārtu gludāku
– Samazina krunkas un smalkās līnijas
– Stimulē kolagēna sintēzi

Kaut arī gadu gaitā glikolskābe ādas pārvērtību veicināšanai ir kļuvusi par vispieprasītāko sastāvdaļu, to joprojām nepieciešams izmantot gudri un ar pietāti. Lai ikviena tipa āda varētu uzmirdzēt, gūstot maksimālu labumu no pīlinga ISISPHARMA ir radījusi pīlingu kā nakts krēmu 3 dažādās koncentrācijās: vieglu (ar 5,5% glikolskābi), vidēju (ar 12% glikolskābi) un intensīvu (ar 25% glikolskābi).

Kā lietot pīlingu?

  • Iesākumā, lai attīrītu un pieradinātu ādu pie skābes, katru dienu izmanto attīrošās putas (ar 5,5% glikolskābi).
  • Turpmāk 2 līdz 3 reizes nedēļā  klāj nakts pīlinga krēmu.
  • Nākamajā rītā uzklāj atjaunojošo pēcpīlinga krēmu, kas intensīvi atjauno ādas barjeru, mitrina un baro ādu, bet nenosprosto poras.

Lietojot visus trīs līdzekļus kopā, piedzīvo patiesi profesionālu ādas kopšanu, turklāt ārkārtīgi viegli lietojamu un pilnīgi drošu!

ISISPHARMA GLYCO-A

Ir tik daudz ādas problēmu, ko pīlingi palīdz risināt: piemēram, paplašinātas un nosprostotas poras, blāva āda, pigmentācijas plankumi, ādas taukošanās, krunciņas un pat ādas tvirtuma zudums… Lietojot sejas pīlingus, manāmi uzlabojas ādas kopējais izskats. Tāpēc aicinām mājas apstākļos kūrveidīgi izmantot savai ādai atbilstoša stipruma sejas pīlingu 1-3 mēnešu garumā, un darīt to 1 līdz 2 reizes gadā.

Lai mūsu ādu raksturo svaigums un veselīgs mirdzums!

Foto: Adobe