Mobilā aplikācija myEmerg – palīdz saņemt padomu veselībai jebkurā laikā un vietā!

maniveselibasdati.lv ir uzsācis sadarbību ar globālu veselības aplikāciju myEmerg sniedzot inovatīvu risinājumu tavai veselībai – saņem padomu veselībai jebkurā laikā un vietā! Mobilā aplikācija ļauj risināt veselības jautājumus ērti un mūsdienīgi, ietaupot naudu un laiku!

1. Pārbaudi simptomus

Atzīmē ķermeņa daļu, izvēlies simptomus un noskaidro iespējamās saslimšanas un ārstēšanās veidus. Uzzini vairāk izlasot pievienoto informāciju.

2. Saņem ārsta padomu bez maksas

Saņemt ārsta padomu ātrā un ērtā sarunā – čatā ar ārstu. Čatojot vari uzdot jebkuru veselības vai skaistumkopšanas jautājumu “Veselības Centrs 4” ārstam, kurš palīdzēs tev tikt pie problēmas risinājuma ātrākā un pareizākā veidā.  Veselības asistents palīdzēs ar tūlītēju padomu, ko darīt, ieteiks tuvāko iestādi, pie kura speciālista vērsties, kādu izmeklējumu veikt, kāda procedūra vislabāk palīdzēs, kā arī atbildēs uz citiem taviem jautājumiem.

3. Veselības kopsavilkums vienmēr pa rokai

Tavas Veselības kopsavilkums būs Tev vienmēr pa rokai – Tavā mobilajā telefonā. Datus varēsi parādīt konsultācijas brīdī – pie ārsta, izsaucot ārstu uz mājām, aptiekā vai pat ārzemēs. Veselības informācijas pieejamība padarīs speciālistu konsultācijas efektīvākas un ļaus ietaupīt naudu un laiku.

Veselības kopsavilkums ir organizēts vienā skatā, kontekstuāli svarīgā secībā, aptverot: alerģijas, diagnozes, medikamentus, vakcinācijas, operācijas, laboratorijas rezultātus, izmeklējumus u.c.

Ja vēlēsies, tu varēsi lejuplādēt savus veselības datus Veselības kopsavilkumā sinhronizējoties ar maniveselibasdati.lv vai varēsi ievadīt datus manuāli.

4. Atgādinājumi vakcinācijām un medikamentiem

Varēsi uzlikt atgādinājumus vakcinācijām vai medikamentiem, lai nav jādomā un jāuztraucas, vai atcerēsies savlaicīgi vakcinēties vai iedzert zāles.

5. Datu kopīgošana ar ārstu

Savu medicīnisko informāciju, varēsi ērti kopīgot ar ārstu attālināti sev ērtākajā veidā – myEmerg messenger, e-pasts, sms. Aplikācija ļauj kopīgot atsevišķus datus, attēlus, laboratorijas rezultātus, izmeklējumus vai visu veselības kopsavilkumu.

6. Navigācija veselības iestādēm

Īpašā navigācija ir neatsverams palīgs, ja ir nepieciešams atrast tuvāko aptieku, dežūrārstu, veselības centru, slimnīcu, zobārstniecības klīniku… ārzemēs vai arī nezināmā vietā Latvijā. Varēsi atrast tuvāko nepieciešamo iestādi pāris sekunžu laikā.

7. Viegli izsaukt ātro palīdzību jebkurā pasaules malā

Īpaša ārkārtas zvana funkcija savienos ar konkrētās valsts neatliekamās medicīnas palīdzības dienestu un vienlaicīgi nodrošinās atrašanās vietas koordinātes. Tas ir būtiski, jo neatliekamas palīdzības izsaukšanas tālruņu numuri valstīs ir atšķirīgi. Meklējot tādā brīdī tālruņa numuru un mēģinot noskaidrot atrašanās vietu tiek zaudēts laiks.

8. Veselīga dzīvesveida padomi un ziņas

Aplikācija sniedz iespēju arī uzzināt pasaules jaunākos ieteikumus veselībai un veselīgam dzīvesveidam, palīdzot preventīvi rūpēties par veselību. Lasi noderīgus padomus un dalies tajos, lai motivētu savējos būt veselīgākiem.

9. Saņem īpašas atlaides veselības, skaistuma un veselīga dzīvesveida precēm.

Saņem īpašus piedāvājumus, kas ļaus gudrāk un labāk rūpēties par savu veselību un skaistumu.

Lejuplādē un sāc lietot mobilo aplikāciju myEmerg – Appstore. Saņem padomu savai veselībai jau tūlīt!

 

 

maniveselibasdati.lv