Krila eļļa – labākā izvēle grūtnieces un gaidāmā bērniņa veselībai un labsajūtai

Krila eļļa grūtniecēm

Zināms, ka topošajai māmiņai ir ārkārtīgi svarīgi uzņemt pietiekamā daudzumā omega-3 taukskābes. Skaidrosim, kāpēc tas nepieciešams un kā vislabāk to izdarīt.

Izrādās, ka omega-3 taukskābes grūtniecības laikā ir svarīgas ne tikai sievietei, bet arī gaidāmajam mazulim, jo veicina mazuļa kognitīvo attīstību un sīkās motorikas veiklību.1 Zinātniski pierādīts, ka bērni, kuru mammas grūtniecības laikā uzņēmušas pietiekamu daudzumu omega-3, kognitīvo spēju pārbaudes uzdevumus veic ievērojami labāk. Īpaši svarīgas omega-3 taukskābes ir otrajā un trešajā trimestrī, kad bērniņam attīstās smadzenes.2 Tāpat atklāts, ka omega-3 lietošana grūtniecības laikā samazina astmas un alerģiskās astmas risku gaidāmajam mazulim.3

Pētījumi apstiprina, ka papildus omega-3 topošās māmiņas uzturā var samazināt spontāno abortu un priekšlaicīgu dzemdību risku.4

Omega-3 ir lielisks atbalsts smadzeņu darbībai. Omega-3 palīdz stabilizēt hormonu, arī serotonīna, līmeni, lai izvairītos no nomāktības un depresijas. Tas ir īpaši nozīmīgi grūtniecības laikā, jo papildus tās uzņemšana spēj mazināt pēcdzemdību depresijas risku, kas diemžēl apdraud lielāko daļu jauno māmiņu.5

Tāpat Omega-3 palīdz normalizēt grūtnieces kuņģa – zarnu trakta darbību gan mazuļa iznēsāšanas laikā, gan pēc dzemdībām.

LYL Krill Oil B Activ

Vairākums ārstu ļoti piesardzīgi izturas pret jūras valsts produktiem grūtnieču uzturā. Lielās zivis, īpaši plēsīgās, akumulē toksiskās vielas. Tāpat reti, kad ir zināms no kādiem ūdeņiem zivs ir nākusi. Riskanta ir arī nebrīvē augušo zivju lietošana uzturā, jo tās visbiežāk ir mitušas nelabvēlīgos apstākļos, tāpēc īpaši lielā daudzumā uzņēmušas dažādas antibiotikas un augšanas hormonus. Ņemot vērā visus šos argumentus, topošajām māmiņām speciālisti iesaka uzņemt omega-3 taukskābes ar uztura bagātinātājiem.

Latvijas tirgū šobrīd tiek piedāvāti dažādi uztura bagātinātāji ar omega-3. Lai izvēlētos īsto, vērts pievērst uzmanību tādiem aspektiem kā: no kā omega-3 iegūtas, cik lielā daudzumā tās ir produktā, izcelsmes vieta, ražotāja atpazīstamība, kā arī cik kapsulas dienā nepieciešams uzņemt un vai produkta iepakojums un uzglabāšana ir ērta ikdienā.

Latvijas farmācijas zīmos LYL love your life® piedāvā topošajām māmiņām nepieciešamo omega-3 taukskābju uzņemšanai LYL Krill Oil B ACTIV krila eļļu –  augstvērtīgu un ekoloģiski tīru omega-3 bagātinātu ar B2, B4, B6, B7, B9, B12 vitamīniem. Tās sastāvā ir omega-3 fosfolipīdu formā. Fosfolipīdu forma ļauj omega-3 uzsūkties organismā visefektīvāk un, pētījumos ir pierādīts, ka pateicoties fosfolipīdiem, krila eļļa spēj pacelt omega-3 līmeni asinīs par 121% veiksmīgāk kā zivju eļļa.

LYL Krill Oil tiek ražota no īpaši maziem ūdens iemītniekiem – antarktiskajiem kriliem, kas auguši pasaules tīrākajos ūdeņos, līdz ar to līdz minimumam samazinot jebkāda ķīmiska piesārņojuma iespējamību produktā. Papildus šo mazo vēžveidīgo organismā dabiski ir pasaulē spēcīgākais dabā atrodamais antioksidants astaksantīns – nekādi papildus antioksidanti nav nepieciešami, jo šādā veidā LYL Krill Oil saglabā savas vērtīgās īpašības bez speciāliem uzglabāšanas nosacījumiem.

LYL Krill Oil B ACTIV ir bagātināta ar B grupas vitamīniem, kas īpaši svarīgi topošajām māmiņām, jo tie sekmē sarkano asinsķermenīšu veidošanos, vielmaiņas darbību, stiprina imūnsistēmu un piedalās nervu impulsu pārvadē, kas ir ļoti svarīgi smadzeņu darbībai, uzlabo atmiņu.

Avots:
1 Reviews in Obstetrics & Gynecology, 2008, 1(4), 162-169.
2 Nutritional Neuroscience, 2013, 16(2), 47-53.
3 American Journal of Clinical Nutrition, 2008, 88, 167-175.
4 Reviews in Obstetrics & Gynecology, 2008, 1(4), 162-169.
5 PLoS ONE, 2013, 8(7), 1-12.

 

Sadarbībā ar LYL love your life®
Publicitātes foto:canvas.com