Sīkdatnes

maniveselibasdati.lv tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (cookie).

Sīkdatne ir informācija, kuru tīmekļa vietne (vietne) saglabā datorā vai citā lietotāja ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad lietotājs apmeklē vietni. Sīkdatnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētās vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.

Atkarībā no sīkdatņu glabāšanas ilguma ir divu veidu sīkdatnes. Pastāvīgās sīkdatnes paliek datorā pastāvīgi. Tās izmanto, piemēram, lai atpazītu, vai Jūs esat biežs vietnes apmeklētājs, vai lai pielāgotu vietnes saturu atbilstoši Jūsu vajadzībām, vai lai ievāktu statistikas datus par to, kā un cik bieži tiek izmantota vietne, kādas ir lietotāju grupas, kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti.

Turpretī sesijas sīkdatnes pastāv īslaicīgi, un, izejot no vietnes vai aizverot pārlūkprogrammu, tās nesaglabājas. Sesijas sīkdatnes izmanto, lai iespējotu noteiktas vietnes funkcijas, piemēram, pieteikšanos pakalpojumam vai tā izmantošanu.

maniveselibasdati.lv tīmekļa vietnē sīkdatnes izmanto lietotāja darbību atvieglošanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevienā brīdī nesaglabājam nekādus personas datus, ja vien Jūs pats neesat izvēlējies reģistrēties un identificējis sevi kā mūsu klientu.

Pakalpojumu sniedzēji, kuri palīdz mums sniegt tīmekļa pakalpojumus, var izveidot mūsu sīkdatnes. Šāds pakalpojumu sniedzējs ir,piemēram, analīzes rīks Google Analytics, WordPress.

Tiek uzskatīts, ka mūsu vietnes lietotāji ir piekrituši sīkdatņu izmantošanai, ja viņu pārlūkprogrammā ir iestatīta sīkdatņu pieņemšana. Ja jūs nepieņemat sīkdatnes, tas ierobežos mūsu vietnē pieejamo pakalpojumu un funkciju izmantošanu, piemēram, Jūs nevarēsiet saglabāt savus personiskos iestatījumus, reģistrēties vai izmantot pakalpojumu.

Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes Jūs varat mainīt savas pārlūkprogrammas drošības iestatījumus – lai tā automātiski atspējotu tos, vai lai tā Jūs informētu ik reizi, kad kāda tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkdatni.