Personas datu aizsardzība

www.maniveselibasdati.lv pakalpojuma sniedzējs SIA „Future Medicine Group” (FMG), Reģ. Nr. 40103164458, juridiskā adrese Rūpniecības iela 32b-1D, Rīga, LV-1045 ir reģistrēts Latvijas Republikas valsts datu inspekcijā kā fizisko personu datu pārzinis, kam ir tiesības apstrādāt fiziskās personas īpašu kategoriju t.i. veselības datus.

Apstrādājot personas datus, FMG ievēro Latvijas Republikas spēkā esošos normatīvos aktus, Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un FMG privātuma politiku.

Lai nodrošinātu Personas datu aizsardzību, tiek izmantotas mūsdienīgas datu aizsardzības tehnoloģijas un dažādi aizsardzības pasākumi atbilstoši aktuālajām tehnikas attīstības iespējām, veicot elektroniskus, procesuālus un fiziskus aizsardzības pasākumus, kas nepieļauj neautorizētu piekļuvi Personas datiem.

  • Lai varētu piereģistrēties pakalpojumam un varētu piekļūt saviem datiem, tiek veikta personas identifikācija, izmantojot drošu autentifikācijas rīku – internetbanku.
  • Reģistrējoties pakalpojumam, Tu izveidosi sev veselības datu kontu, lietotājvārdu un paroli.
  • Veselības datu kontam varēsi pieslēgties tikai Tu kā datu īpašnieks, pēc autorizēšanās.
  • Pieslēgšanās vēsturē varēsi sekot līdzi pieslēgšanās laikiem.
  • Papildus drošībai saņemsi informatīvu e-pastu, gadījumos, kad pieslēgsies savam kontam no cita datora vai mobilās ierīces.
  • Pārraidot personas datus, visu datu plūsma ir šifrēta (SSL), kas garantē drošu datu apriti.
  • Personas dati tiek glabāti uz drošiem serveriem Eiropas Savienībā.
  • Vietnei ir drošības sertifikāts.Pirms ievadi savus piekļuves datus (lietotājvārds, parole) pārliecinies, ka interneta pārlūkprogrammas adreses ievadīšanas joslā esi ievadījis pareizu adresi. Adresei jāsākas ar https://hr.maniveselibasdati.lv…… un adreses kreisajā pusē ir jābūt drošības ikonai. Uzspiežot uz šīs ikonas, tu vari pārliecināties par vietnes https://hr.maniveselibasdati.lv piederību SIA Future Medicine Group.
maniveselibasdati.lv