Treniņi tiešsaistē – BEZ MAKSAS! Aktīvam, veselīgam un pozitīvam noskaņojumam!

Motivācija sportot vēl nekad nav tikusi tik ļoti izaicināta kā šajā laikā, tāpēc MyFitness ir nācis klajā ar lielisku iniciatīvu, kā atbalstīt ikvienu izkustēties, neizejot no mājām –  nodrošinot treniņus tiešraidē 3 reizes dienā.

Neskatoties uz to, ka myFitness sporta klubi uz laiku ir slēgti, kamēr situācija valstī atkal būs stabila, treneri turpina īstenot savu misiju – … iedvesmot, motivēt un atbalstīt cilvēkus, kuri vēlas savu ikdienu padarīt aktīvāku un veselīgāku ar regulāru treniņu un kustību palīdzību.

Tagad trīs reizes dienā tiek nodrošināts visiem MyFitness Latvia Facebook konta sekotājiem treniņi tiešraidē. Ievērojot valstī izsludinātos ieteikumus, treniņi tiek vadīti no mājām. Sajūtu līmenī visi tiešraides skatītāji sporto trenera dzīvoklī –  tas ir izvērties par ļoti iecienītu projektu un strauji guvis popularitāti sociālajos tīklos.

Treniņi online režīmā ir arī izaicinājums MyFitness treneriem, kuri pieraduši pie sporta klubu atmosfēras – skaļa mūzika un daudz lēkājošu sportotāju acu priekšā. Daļai no treneriem tā ir jauna pieredze gan tehnoloģiju, gan sajūtu ziņā, vadot cilvēku grupu, kuru neredzi.  Treneriem, kuri savā ikdienā ir pieraduši pie ļoti aktīva dzīves ritma, nosēdēt mājās ir īpaši sarežģīti, tādēļ šobrīd mēs varam padalīties ar savu pārliecību – ja ir motivācija, tad paveras iespējas. Mēs iedvesmojam un arī mūs iedvesmo skatītāju skaits, pozitīvās atsauksmes un bildes, ko saņemam no sportotājiem. Lai arī katrs savā dzīvoklī, jūtama netverama kopības sajūta,” tā par jaunajām iespējām saka MyFitness Latvia grupu nodarbību treneru vadītāja Ance Olte.

MyFitness sociālajos tīklos ir izvērsis kampaņu: STAY ACTIVE, STAY HEALTHY, STAY POSITIVE, kuras galvenais mērķis ir uzturēt motivāciju. Kampaņas ietvaros tiek veidots un publicēts saturs, kas ikvienam iedzīvotājam var noderēt, lai nepazaudētu vēlmi īstenot fiziskās aktivitātes mājas apstākļos, pielāgot ēdienkarti šī brīža apstākļiem un domāt pozitīvi.

Šī ir arī fantastiska iespēja visiem “nesportotājiem” ieskatīties pa atslēgas caurumu, ko tad parasti darām sporta klubos. Iespējams, tas būs iedrošinājums beidzot uzsākt fiziskās aktivitātes, jo to var izmēģināt sev komfortablā un drošā vidē.

Seko līdzi MyFitness Latvia FB lapai un vingrojam kopā!

Foto: myFitness

Mani veselibas dati