Privātums

www.maniveselibasdati.lv – SIA “Future Medicine Group” ir reģistrēts Latvijas Republikas valsts datu inspekcijā kā fizisko personu datu pārzinis, kam ir tiesības apstrādāt sensitīvos fiziskās personas datus.

SIA “Future Medicine Group” aizsargā Klienta privātumu un nodrošina Klienta informācijas drošību, veicot fiziskus, elektroniskus un procesuālus aizsardzības pasākumus, ievērojot Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktās prasības.

Datu aizsardzībai tiek izmantotas tehnoloģijas un datu pārraides drošības standarti, kādus izmanto finansu internetbankas.

Lai izmantotu pakalpojumu Jums ir nepieciešams reģistrēties. Reģistrēties attālināti iespējams tikai, autentificējoties ar internetbankas starpniecību.

Pēc autorizēšanās, datiem variet piekļūt tikai Jūs kā datu īpašnieks. Jūs varēsiet sekot līdzi pieslēgšanās vēsturei, kā arī papildu drošībai saņemsiet informatīvu e-pastu, ja pieslēgsieties savam kontam no cita datora vai telefona.

Ja nolemsiet atteikties no pakalpojuma, to varēsiet izdarīt jebkurā laikā, vienlaicīgi izdzēšot arī datus no sava konta.

Sesijas sertifikāts

Visu pieslēgšanās datu plūsma ir šifrēta.

Vietnes drošības sertifikāts

Pirms savu piekļuves datu ievadīšanas pārliecinieties, ka interneta pārlūkprogrammas adreses ievadīšanas joslā ir ievadīta pareizā adrese. Savienojumam ir jābūt šifrētam, un to var pārbaudīt sekojoši: adreses joslā – adresei jāsākas ar https://hr.maniveselibasdati.lv…… Kreisajā pusē blakus adresei ir jābūt redzamai drošības ikonai. Uzspiežot uz šīs ikonas, jūs varat pārliecināties par vietnes https://hr.maniveselibasdati.lv piederību SIA Future Medicine Group.

Sīkdatnes

Sistēmas drošības nolūkos FMG var vākt informāciju – pārlūkprogrammas un vietnes apmeklējumu – cik bieži vietne tiek apmeklēta un tīmekļa vietnē apmeklētajām lapām, izmantojot sīkdatnes.